Strona zaprojektowana i utrzymana przez Fisheyes Ltd | Privacy Policy

Rezerwacja Online

0/4

LOKALIZACJA

Skontaktuj się z nami

Adres Via Luigi Alamanni, 15 - 50123 Florence, Italy Telefon +39 055 283575 Faks +39 055 283579

Proszę poczekaj na zainstalowanie się interaktywnej mapy umieszczonej powyżej...najedź na nią myszką a potem powiększ ją lub zmniejsz. Niezależnie jaki jest cel wizyty, lokalizacja hotelu jest idealna dla każdego! Zaledwie kilka kroków od hotelu znajduje się stacja kolejowa, a kilkuminutowy spacer doprowadzi Państwa do największych atrakcji Florencji; Katedry, Galerii Uffizi oraz Starego Mostu.

POCIĄGIEM DO SANTA MARIA NOVELLA STATION

Informacja dla osób dojeżdżających pociągiem; hotel znajduje się około 100 metrów od Głównej Stacji Pociągów Santa Maria Novella i około 2 kilometrów od pozostałych stacji: Firenze Campo di Marte oraz Firenze Rifredi. Wychodząc ze stacji głównym wyjściem, skręć w prawo, przejdź przez ulicę i idź około 50 metrów prosto aż dojdziesz do numeru 15. To proste!

POCIĄGIEM Z EUROSTAR

Osoby przyjeżdżające z Rzymu mogą skorzystać z pociągu linii Eurostar, którym podróż trwa 1 godzinę i 36 minut. Pociąg Eurostar jest bardzo popularny na wielu trasach we Włoszech; między innymi łączy Rzym z Mediolanem. Na terenie Italii działa sprawnie rozwinięta sieć pociągów regionalnych dzięki czemu łatwo jest się dostać do atrakcyjnych miejsc turystycznych.

DROGĄ POWIETRZNĄ

Najbliższe lotnisko nazywa się Florence FLR i znajduje się około 5 kilometrów od centrum miasta. Dodatkowo można skorzystać z lotniska w Pizie, oddalonego od Florencji 85 kilometrów. Z lotniska Florence FLR do Głównej stacji pociągów Santa Maria Novella dojeżdża się autobusem SITA, który kursuje co 30 minut. Na lotnisku można również skorzystać z serwisu taksówek. Natomiast z Pizy do Florencji kursują pociągi zarówno dalekobieżne jak i regionalne.

SAMOCHODEM

Osoby przyjeżdżające samochodem z północy Włoch (Mediolan) lub południa (Rzym, Neapol) powinny skorzystać z autostrady A1. Zjazd z autostrady na Północną Florencję. W przypadku przyjazdu z Pizy należy skorzystać z autostrady A11 z Północnej Pizy i ponownie zjechać na Północną Florencję. Po zjeździe należy kierować się na drogę Centro-Porta al. Prato, która prowadzi bezpośrednio do naszego hotelu. Goście mogą skorzystać z podziemnego parkingu.